Mužstvo HK Detva po výbornom výkone vrátilo Bardejovčanom požičané a v zápase bohatom na góly ukázalo svoju silu. Na 4 góly domácich v úvodnej tretine síce odpovedali rovnakým počtom gólov v druhej tretine, ale domáce medvede aj v tejto tretine strelili dva góly a po jej skončení vyhrávali 6:4. Dvoma strelenými gólmi v poslednej, tretej tretine, si poistili medvede svoje víťazstvo a udržali si neporaziteľnosť v riadnom hracom čase na domácom ľade a to aj za skvelej podpory svojich fanúšikov a fanclubu.

HK DETVA – HK BARDEJOV 8:4 (4:0, 2:4, 2:0)

Zostava Bardejova: Krochta (Mokroluský) - BrejkaKoksharovPolaček, Osuský, PalackoHančák -ČeselkaDmitrievLeščišinRenčokLaškodyLeskovjanskýHajdukFungáč, Rákoš, KašperanPlaskoňBenka-Rybár.

Góly: 2. a 55. Buda, 4. Hlinka, 12. a 57. Koniar, 16. Španko, 25. Zorvan, 35. Srnka, - 27. Kašperan, 28. Renčok, 30. Laškody, 36. Dmitriev

Strely: 34:40

Vylúčenia: 3:3

Presilovky: 1:2

Rozhodovali: Vido - DankoBezák