Druholigoví hokejisti HK Bardejov vyhrali aj tretí zápas v sezóne, keď na domácom ľade porazili Gelnicu po výsledku 4:2. Skóre otvoril už v tretej minúte Priganc, po asistenciách Fellegiho a Všetečku. Po úvodnom góle prevzali iniciatívu domáci a na ľade boli lepším tímom.

Tento fakt potvrdili v šestnástej minúte, keď na 2:0 zvyšoval V. Mojdis. V prostrednej časti hry diváci dlho gól nevideli, až prišlo vylúčenie hosťujúceho Cvejna a domáci tri minúty pred záverom tretiny strelili tretí gól, keď sa znova presadil V. Mojdis.

Aj v poslednej tretine sa hral zaujímavý hokej so šancami na oboch stranách. Hostia znížili v 44. minúte, no Forgáč už o dve minúty znova zabezpečil Bardejovu trojgólové vedenie. Gelničania výsledok kozmeticky upravili dve sekundy pred záverečným klaksónom.

Bardejovčania vyhrali aj tretí zápas a v súťaži doposiaľ nestratili ani bod.

Tréner Bardejova Ján Vodila po zápase pre portál ahojbardejov.sk uviedol: „Chceli sme v domácom prostredí potvrdiť víťazstvo v Brezne a doma bodovať, čo sa nám aj podarilo. Chlapci hrali disciplinovane, vytvorili sme si množstvo gólových príležitosti, veľa sme z nich ani nevyužili. Výsledok mohol byť oveľa vyšší. Sme spokojní, že tri body ostali doma a mužstvo hralo organizovane. Divákom sa tento zápas musel páčiť. Chlapci hrali v našom systéme, ktorý trénujeme a pokiaľ dodržujú pokyny, aj hrá má svoj punc. So vstupom do sezóny som spokojný, ale stále je čo zlepšovať a aj to budeme robiť. Milo ma prekvapil narýchlo poskladaný tretí útokom, tiež mohli dať viacero gólov, no asi si na to musia počkať.“

HK Bardejov – HC Rebellion Gelnica 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

Góly: 3. Priganc, 16. a 37. V. Mojdis, 46. Forgáč -  44. Dravecký, 60. Cvejn

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: S. Mojdis – Všetečka, Dolgoš, Česelka, Skokan, Balko – V. Mojdis, Pribula, Forgáč, Toma, Baranok – Juročko, Hladký, Fellegi, Priganc