Juniori Hokejového klubu MARVEL Bardejov majú za sebou premiérovú sezónu v prvej lige. V náročnom ročníku odohrali tridsaťšesť duelov, v desaťčlennej celoslovenskej lige sa s každým súperom stretli štyrikrát.

V konečnom hodnotení sa síce umiestnili na poslednom mieste, no počas vôbec prvej sezóny v juniorskej kategórii nesklamali. Hokejový klub si dal na začiatku sezóny jasný cieľ – vytvoriť v Bardejove po prvýkrát juniorské hokejové družstvo. Podarilo sa poskladať partiu chlapcov a odohrať ťažkú sezónu.

Videoreportáž

Náročná predsezónna úloha sa napokon vydarila. Cieľom bolo priviesť kvalitného trénera a Ján Majdek ním určite je. Náročné zápasy odohralo v priemere dvanásť hráčov.

Práve juniorská súťaž je akýmsi mostíkom medzi mládežníckymi súťažami a seniorskou ligou. Víziou je, aby dres Bardejova obliekali prevažne Bardejovčania. Hlavne na začiatku sezóny dostávali v A tíme príležitosť aj viacerí juniori. Aj to je cesta, ktorou sa chcú v Bardejove uberať.

Aj keď sa sezóna skončila, vedenie klubu nespí na vavrínoch a poctivo sa pripravuje na nový súťažný ročník, vrátane kategórie juniorov.

Viac sa už dozviete vo videoreportáži.

www.ahojbardejov.sk