Zápas sa pre zverencov Marcela Paulovského nezačal najlepšie. V 10. minúte úvodného dejstva sa súper dostal do vedenia. Po prestávke kubínske medvede rýchlym gólom zvýšil svoj náskok na rozdiel dvoch gólov. O dve a pol minúty do obratu zavelil domáci Leščišin 1:2. Pri góle si asistenciu pripísal obranca Polaček a brankár Smik. V 34. minúte potešil priaznivcov hokeja vyrovnávajúci gól Leskovjanského. Bardejovčania ťažko hľadali recept na dobre chytajúceho Maťovčíka, na ktorého vyslali 37 striel. Necelých 7 minút pred koncom sa súper dostal opäť do vedenia. Bardejovčania, dramatizujúci záver stretnutia, vyrovnávajú 4 minúty pred koncom, gólom Palka na 3:3. V poslednej sekunde predĺženia rozhodca vylúčil Leščišina za pästný súboj. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil odchovanec Marek Duračinský. Už teraz v sobotu si hokejisti HK Bardejov zmerajú sily v Sabinove, vo svojom treťom zápase v týždni.

Na domácom ľade sa predstavíme 26. novembra, proti silnému Kežmarku.

HK Bardejov – MHK Dolný Kubín 4:3 sn (0:1, 2:1, 1:1, 0:0)

Zostava Bardejova: Smik (Krochta) - Osuský, Brejka, Polaček, Koksharov, Palko, Mriglot - Leskovjanský, Laškody, Hajduk R., Leščišin, Duračinský, Česelka, Rákoš, Nespala, Kašperan, Tkáč, Plaskoň

Góly: 24. Tomáš Leščišin, 34. Matúš Leskovjanský, 56. Martin Palko, rozhodujúci samostatný nájazd Duračinský - 10. Betušťák, 22. Nátny, 54. Hančiak

Strely: 37:28

Vylúčenia: 5:7

Presilovky: 0:0

Rozhodovali: Homola - Lukáč, Uličný