V predposlednom domácom zápase v základnej časti privítali druholigoví hokejisti HK Bardejov bé družstvo Liptovského Mikuláša. V šestnástom kole išlo o veľa, oba celky ešte bojujú o postup do play-off. Od úvodného buly sa hral vyrovnaný zápas s minimom šancí na jednej či druhej strane.

V tretej minúte bol vylúčený Vladimír Mojdis, no hostia sa do vyloženejšej šance nedostali. Keď sa už zdalo, že sa do kabín pôjde za bezgólového stavu, Liptovský Mikuláš udrel po prvýkrát a do streleckej listiny sa zapísal Pavlovič.

Juniori HK MARVEL Bardejov odohrali zápas 21. kola proti bratislavskému HK Ružinov. Prvá tretina vyšla lepšie domácim, keď sa v 6. minúte presadil Cifra. O tri minúty neskôr Bratislavčania vďaka gólu Dorotoviča vyrovnávali. Bardejovčania v 15. minúte hrali presilovú hru piati na troch, čo aj využili.

Na 2:1 upravoval Gutek. Druhú tretinu začali domáci v oslabení, avšak ani to im nebránilo v tom, aby strelili gól. V 22. minúte sa presadil Panóc. Do konca druhej tretiny sa hrali už iba presilové hry, no gól nepadol.

Deň pred Štedrým večerom odohrali hokejisti HK Bardejov dôležitý súboj, keď na domácom ľade privítali družstvo HK 58 Sanok. Už pred zápasom bolo jasné, že duel prinesie kvalitný hokej z oboch strán podporený fanúšikovským povzbudzovaním.

Diváci si na štadión priniesli plyšové hračky, ktoré po prvom strelenom góle Bardejova hodili na ľadovú plochu. Na otvárací gól čakali do 14. minúty, na radosť domácich sa do streleckej listiny zapísala nová akvizícia Bardejova, Nikita Shabanov.

Už túto sobotu odohráme dohrávku ôsmeho kola.

V sobotu 23. decembra 2017 o 17:30 hod. preverí naše sily súper HK 58 Sanok

Prídte nás povzbudiť! HK Bardejov, hokejový klub Bardejovčanov

Vstupné 1,5 €. Deti do 8 rokov majú vstup zdarma.

Súčasťou tohto dôležitého zápasu bude aj charitatívna akcia pre detičky z detského domova. Po prvom góle nášho tímu hádžeme na ľad PLYŠÁKOV

V štrnástom kole druhej hokejovej ligy privítali hráči HK Bardejov suseda z tabuľky, družstvo HK 2016 Trebišov. Duel favorita nemal a diváci napokon aj sledovali vyrovnaný priebeh, keď o víťazovi museli rozhodnúť až samostatné nájazdy.

Skóre otvorili hostia v piatej minúte, keď brankára Krochtu prekonal Grega. V osemnástej minúte už na 0:2 zvyšoval Kočiš, no domáci Baranok po asistenciách Leščišina a Česelku dokázal znížiť minútu a pol pred prvým klaksónom na 1:2.

Už túto sobotu odohráme zápas štrnásteho kola.

V sobotu 9. decembra 2017 o 17:30 hod. preverí naše sily súper HK 2016 Trebišov

Hokejisti HK Bardejov v sobotu, 2. decembra 2017, vycestovali v 13. kole do Rimavskej Soboty. Pred týmto zápasom sa Bardejov nachádzal na 5. mieste, len bod za svojim súperom.

Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom. V 3. minúte otvoril skóre Leščišin. O deväť minút neskôr pridal druhý gól Bardejova Karablev. Domáci sa nenechali vyviesť z miery a v 16. minúte znížili vďaka presnému zásahu Nociara. V 19. minúte dostali Bardejovčania trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Domáci presilovú hru využili a vyrovnali na 2:2.

Hokejisti HK Bardejov zvládli aj tretí zápas po sebe a po výhre 7:3 si z Gelnice odnášajú ďalšie tri body. Bardejov pritom tri góly inkasoval až v závere zápasu.

Veľmi dobrý úvod v podaní Hornošarišanov znamenal už po 63 sekundách náskok o dva góly. V prvej minúte sa presadil Polaček a o dvadsať sekúnd presne mieril Lúč. Tento hráč sa do streleckej listiny zapísal aj v trinástej minúte a Bardejov viedol už o tri góly.

Hokejisti HK Bardejov po výhre v Sabinove na domácom ľade privítali suseda tabuľky, celok Brezna. Od úvodu boli aktívnejším celkom domáci, rýchlo sa ujali dvojgólového vedenia, i keď v závere prvej tretiny hostia znížili.

Prostredná časť hry patrila Bardejovu a postupne strelil päť gólov, inkasoval pritom dvakrát. Záverečná dvadsaťminútovka sa niesla vo vyrovnanom tempe a skončila nerozhodne 2:2.

Bardejovčania vycestovali v 10. kole do Sabinova, ktorý sa aktuálne nachádza na poslednom mieste v tabuľke. Úvod vyšiel lepšie domácim, keď už v 26. sekunde strelil otvárací gól domáci Segľa. V 10. a 12. minúte skóre otočili Chmeľ a Kukľa a tak hostia po prvej tretine viedli 1:2.

Druhá tretina bola v réžií domácich, keď sa im podarilo streliť tri góly.V polovici druhej tretiny hrali hostia presilovku, čo sa im aj podarilo využiť, keď Baránok v 31. minúte skóroval. Stav po druhej tretine bol 4:3 pre domácich.

V 9. kole v sobotu:  HK BARDEJOV – TOPOĽČANY 3:7. Za domácich dva góly dal Vaško, jeden pridal Knap. Po 1. tretine bolo 1:1, no po druhej už 2:6. Kormidelník juniorov Ján Majdek vedel, že premiérový rok v tejto kategórií nebude ľahký:

„Juniorov je málo, snažíme sa to doplniť dorastencami. Chýba nám primeraný počet mladých hokejistov.

V šiestom kole druhej hokejovej ligy privítali hráči HK Bardejov silný celok z Humenného. I keď boli hostia miernym favoritom, domáci chceli, aby body ostali doma.

V úvode duelu boli aktívnejší Bardejovčania, no v tretej minúte domáci faulovali a páni v pruhovanom nariadili samostatný nájazd. Ten premenil Mach a poslal Humenné do vedenia. O niekoľko desiatok sekúnd mohli domáci vyrovnať, no nastrelili iba žrď. V siedmej minúte Ondrej zvyšoval na 2:0 pre MHK.

Už túto sobotu odohráme zápas šiesteho kola.

V sobotu 21. októbra 2017 o 17:30 hod. preverí naše sily súper MHK Humenné.

V ostatnom kole sa Šarišania predstavili v Trebišove. Bardejovčania sa držali celkom dobre len do konca druhej tretiny.

Domáci dokonca hrali trikrát v oslabení v priebehu 15. minút, čo Bardejovčania nevyužili. Naopak, minútu pred koncom druhej časti Všetečka sekal a brankár Mojdis hodil hokejku. Tak sa stalo, že 2 sekundy pred prestávkou bolo 2:0.

Po prvýkrát v histórii bardejovského hokeja v súťažnom kolotoči pôsobí aj kategória juniorov. Už v premiérovej sezóne HK Bardejov predstavitelia tohto nového klubu avizovali potrebu vybudovať kategóriu na hranici mládeže a seniorov.

Pred štartom sezóny 2017/2018 bol juniorský tím realitou. V súťaži už bardejovskí chlapci stihli odohrať štyri zápasy, najbližšie dva ich čakajú tento víkend na zimnom štadióne v Bardejove.

Po troch výhrach sa hokejisti HK Bardejov predstavili znova doma, keď v rámci štvrtého kola privítali Rimavskú Sobotu.

Hostia boli aktívnejší od úvodu a domácich zatlačili, no po protiútokoch nebezpečne hrozili aj hostitelia. V šiestej minúte skóre otvoril Filipiak a o minútu a pol R Sobota viedla už o dva góly, keď brankára S. Mojdisa prekonal Fekiač. Po tomto góle sa hralo zo strany na stranu, no do konca prvej tretiny už gól nepadol.

Už túto sobotu odohráme zápas štvrtého kola.

V sobotu 7. októbra 2017 o 18:00 hod. preverí naše sily súper HKM Rimavská Sobota.

Druholigoví hokejisti HK Bardejov vyhrali aj tretí zápas v sezóne, keď na domácom ľade porazili Gelnicu po výsledku 4:2. Skóre otvoril už v tretej minúte Priganc, po asistenciách Fellegiho a Všetečku. Po úvodnom góle prevzali iniciatívu domáci a na ľade boli lepším tímom.

Tento fakt potvrdili v šestnástej minúte, keď na 2:0 zvyšoval V. Mojdis. V prostrednej časti hry diváci dlho gól nevideli, až prišlo vylúčenie hosťujúceho Cvejna a domáci tri minúty pred záverom tretiny strelili tretí gól, keď sa znova presadil V. Mojdis.

Už túto sobotu odohráme zápas tretieho kola.

V sobotu 30. septembra 2017 o 17:30 hod. preverí naše sily súper HK Rebellion Gelnica.

V 2. kole tretej najvyššej súťaže v skupine Východ si HK Bardejov upevnil pozíciu lídra spolu s Martinom a rezervou Liptovského Mikuláša. V zápase 2. ligy v Brezne, pred takmer 300 divákmi, si poradili Šarišania výbornou koncovkou.

Úvodným kolom odštartovala druhá hokejová liga. HK Bardejov v premiérovom dueli v novej sezóne privítal na domácom štadióne celok Sabinova.

Úvodné buly hodil primátor Bardejova, Boris Hanuščak v sprievode prezidenta klubu Pavla Goriščáka, generálneho manažéra klubu Vladimíra Ducára a hosťa, primátora Svitu Miroslava Škvareka.

Už túto sobotu odohráme ďalší v poradí tretí priateľský zápas.

V sobotu 9. septembra 2017 o 17:00 preverí naše sily poľský súper Warriors Prešovská Univerzita

Príď nás povzbudiť! HK Bardejov, hokejový klub Bardejovčanov

Vstupné 1 €. Deti do 8 rokov majú vstup zdarma.

Po našom prvom priateľskom zápase tejto sezóny, ktorý sa konal 26. augusta proti nováčikovi 2. SNHL HK 58 SANOK budeme túto sobotu hrať ďalší priateľský zápas.

V sobotu 2. septembra 2017 o 17:00 preverí naše sily poľský súper KTH 1928 Krynica

Týmto vás chceme všetkých pozvať na tento zápas. Vstupné na zápas je 1,00 €

ňa 17. augusta 2017 začali hokejisti HK Bardejov prípravu na novú hokejovú sezónu už aj na domácom ľade.

Hokejistov viedol tréner Ján Vodila, ktorý ma za úlohu čo najlepšie pripraviť hráčov do sezóny. Hráči si tréning užili a už sa tešia na ťažké zápasy.

V sobotu 26. augusta 2017 o 17:00 preverí naše sily nováčik 2. SNHL HK 58 SANOK.

Vo štvrtok 27.7.2017 sa v priestoroch hokejového štadióna v Bardejove uskutočnila tlačová konferencia Hokejového klubu Bardejov za účelom informovania o novinkách a prípravách klubu na nadchádzajúcu sezónu. Pred prítomných novinárov zasadol prezident klubu Pavol Goriščák, viceprezident klubu Jozef Talár, generálny manažér Vladimír Ducár, tréner Ján Vodila a predseda hokejovej mládeže v Bardejove, Ivan Tomáš.