V stredu 19. decembra 2018 o 18:00 hod. preverí naše sily súper z Kežmarku.

Po prvom góle nášho tímu hádžeme na ľad plyšákov pre deti z detského domova.

Hokejový klub Bardejov o.z., upovedomuje priaznivcov nášho klubu a širokú hokejovú verejnosť o skutočnosti, že Mgr. Pavol Goriščák sa v mesiaci november 2018, na vlastnú žiadosť vzdal funkcie prezidenta HK Bardejov.

V súčasnosti je funkcia prezidenta v rámci štruktúr nášho občianskeho združenia neobsadená a o jej personálnom obsadení Vás budeme informovať.

Mgr. Jozef Talár

Hokejový klub Bardejov o.z., Komenského 559/20, 085 01 Bardejov, týmto upovedomuje širokú verejnosť, že

I. Hokejový ples,

ktorý sa uskutoční dňa 5.1.2019 o 18.00 hod. v Sále Angel v Bardejovskej Novej Vsi, nie je organizovaný Hokejovým Klubom Bardejov o.z., ale je organizovaný priaznivcami hokeja a hokejovou verejnosťou.

Jedenástym kolom pokračovala druhá hokejová liga. Bardejovčania po výhre v Sanoku 5:3 na domácom ľade hostili celok Gelnice. Šláger kola medzi 23 bodovým Bardejovom a 17 bodovou Gelnicou bol predzvesťou kvalitného zápasu.

Skóre otvorili hostia v šiestej minúte, no aktivita sa domácim vyplatila v dvanástej minúte, keď presilovú hru využil Duračinský po asistencii od Mistríka.

Už túto sobotu odohráme zápas jedenásteho kola.

V sobotu 8. decembra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper z Gelnice.

Hokejisti HK Bardejov v 10. kole vycestovali do poľského Sanoku. V zápase boli hostia miernym favoritom. Úvod však vyšiel lepšie domácim, keď skóre otvorili už v 3. minúte. V 10. minúte mali hostia výhodu prvej presilovej hry, ktorú aj patrične využili, keď sa o vyrovnávajúci gól postaral Leščišin.

V druhej tretine mali v 26. minúte domáci znovu presilovku a znova bola úspešná. Tentokrát poslal Bardejovčanov do vedenia Ondrej. Domáci sa nevzdávali a v 35. minúte vo vlastnom oslabení vyrovnával nestarnúci Bartoš.

Srdečne Vás pozývame na I. Hokejový ples ktorý sa uskutoční 5. januára 2019 od 18:00.

Konať sa bude v sále Angel, Bardejovská Nová Ves.

Zahraje vám skupina LEXEL.

Vstupné na ples je 25 € a v cene je 2x večera, prípitok, káva. minerálka.

Predaj lístkov na 0907 125 899 alebo na Zimnom štadióne v Bufete.

Tešíme sa na vás.

V deviatom kole druhej hokejovej ligy HK Bardejov privítal HK Sabinov. Tabuľkové postavenie pasovalo do role favorita domácich hokejistov.

Skóre stretnutia v siedmej minúte otvorili hostia, keď sa strelecky dokázal presadiť Horvát. Domácim sa hosťujúceho gólmana nedarilo dlho prekonať, až prišla šestnásta minúta a gól Lesňáka, čím vyrovnal na 1:1. Keď sa už zdalo, že za takéhoto stavu pôjdu mužstvá do šatní, štyri sekundy pred klaksónom Lúč poslal Bardejov do vedenia.

V ôsmom kole druhej hokejovej ligy nastúpili Bardejovčania na ľade Rimavskej Soboty. V súboji druhého s prvým sa črtal atraktívny zápas. V prípade výhry by sa Bardejovčania od svojho súpera odpútali na rozdiel piatich bodov, naopak, ak by vyhrala Rimavská Sobota, preskočila by HK Bardejov o jeden bod a dostala by sa na čelo ligy.

Úvodný gól padol v šestnástej minúte, keď domáci hrali presilovku o dvoch hráčov a dokázali ju využiť. Výsledkom 1:0 sa skončila úvodná tretina.

Hokejisti HK Bardejov pokračujú vo víťaznom ťažení, keď v siedmom kole dokázali naplno bodovať v Kežmarku po výhre o päť gólov. V tabuľke tak ostávajú na prvom mieste.

Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom, keď už v tretej minúte skóre otvoril Česelka. Domáci Kantorek však o dve minúty vyrovnal na 1:1 a takýmto výsledkom sa skončila aj úvodná dvadsaťminútovka.

Šiestym kolom pokračovala druhá hokejová liga, v ktorej sa Bardejovčania po týždni opäť predstavili na domácom ľade. Súperom im bolo béčko Liptovského Mikuláša. HK bol v dueli miernym favoritom, čo napokon aj potvrdil a po víťazstve 8:4 sa radoval z plného bodového zisku.

Hostia sa ujali vedenia v siedmej minúte, no domáci strelec Renčok o päť minút vyrovnal.

Už túto sobotu odohráme zápas šiesteho kola.

V sobotu 3. novembra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper z Liptovského Mikuláša.

Piatym kolom pokračovala druhá hokejová liga, v ktorej HK Bardejov nastúpil proti silnému celku z Trebišova. Bardejovčania vyhrali aj štvrtý zápas v rade a v tabuľke sa vyšvihli už na druhé miesto.

Úvodná tretina gól nepriniesla, päťkrát sa hrala presilovka, no ani jeden celok ju nedokázal využiť. V prostrednej časti hry po pästnom súboji boli vylúčení hráči, po jednom na oboch stranách a následne Schnelly poslal hostí do vedenia.

Už túto sobotu odohráme zápas piateho kola.

V sobotu 27. októbra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper z Trebišova.

Prídte nás povzbudiť! HK Bardejov, hokejový klub Bardejovčanov.

V štvrtom kole druhej hokejovej ligy sa Bardejovčania predstavili na ľade nepríjemnej Gelnice. Domáci v dueli chceli získať plný počet bodov, no ani hostia nechceli odísť naprázdno. Už na začiatku piatej minúty sa domáci ujali vedenia a v dvanástej minúte v presilovej hre zvýšili už na 2:0. Takýmto výsledkom sa skončila aj úvodná tretina.

V prostrednej časti hry sa však karta obrátila a góly začali strieľať Bardejovčania. Najprv znížil v 25. minúte Renčok a po polhodine hry Lúč vyrovnal. O necelé dve minúty už na ukazovateli svietil stav 2:3, keď Hornošarišanov do vedenia poslal Koksharov.

Tretím kolom pokračovala druhá hokejová liga. HK Bardejov po výhre v Sabinove (6:4) hostil poľský celok Sanok a očakával sa kvalitný zápas s množstvom šancí na oboch stranách.

Úvod duelu vyšiel domácim výborne a už po 39 sekundách sa radovali z gólu, keď sa strelecky presadil Holéczy. V ďalšom priebehu sa hralo zo strany na stranu, no góly neprichádzali. V závere tretiny mohli domáci vedenie zvýšiť, no dve presilové hry nedokázali využiť.

Už túto sobotu odohráme zápas tretieho kola.

V sobotu 13. októbra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper z Poľska HK Sanok.

Hokejisti HK Bardejov sa v druhom kole predstavili na ľade Sabinova. Po domácej prehre s Rimavskom Sobotou chceli získať prvé tri body do tabuľky, čo sa napokon aj podarilo a po gólovej prestrelke sa tešili z víťazstva.

Od začiatku stretnutia diváci videli rýchly a svižný hokej s dobrými šancami na skórovanie. Sabinovčania svoj aktívny nástup korunovali presilovkovým gólom, keď sa v 4. minúte od modrej presadil kapitán Paulovský.

Hokejisti HK Bardejov odohrali úvodný zápas v novej sezóne proti silnému celku z Rimavskej Soboty. Hostia boli v dueli favoritom, čo potvrdili a z Horného Šariša si odniesli všetky body.

Rimavská Sobota sa vedenia ujala v šiestej minúte, no domáci Holéczy o tri minúty skóre zrovnal. O ďalších päť minút šla R. Sobota znova do vedenia a keď v šestnástej minúte bolo 1:3, s domácimi to nevyzeralo najružovejšie. Aj druhá tretina patrila hosťom, keď sa dokázali presadiť dvakrát, naopak domáci presný zásah nepridali.

Už túto sobotu odohráme zápas prvého kola.

V sobotu 29. septembra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper HKM Rimavská Sobota.

V tretej najvyššej súťaží hokejistov je v dvoch skupinách po osem klubov. V skupinách najprv odohrajú základnú časť v dvoch kolách. Prvé štyri celky čaká play off, úspešnejší budú mať šancu hrať o víťaza súťaže i postup do 1. ligy.

Po prehre so Sanokom v druhom prípravnom zápase sa HK Bardejov v poslednom prípravnom zápase stretol s Kežmarkom. Hostia prišli v skromnejšej zostave. Po rokoch, keď nemali zimný štadión, už budú hrať na domácom ľade. V Bardejove za nich nastúpili aj domáci hokejisti.

Už túto sobotu odohráme druhý prípravný zápas.

V sobotu 22. septembra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper z Kežmarku.

Prídte nás povzbudiť! HK Bardejov, hokejový klub Bardejovčanov

Vstupné 1,5 €. Deti do 8 rokov majú vstup zdarma.

Už v závere septembra odštartujú boje v druhej hokejovej lige, v ktorej nebude chýbať ani HK Bardejov. Hornošarišania počas prípravy hrajú niekoľko prípravných zápasov, v tom poslednom privítali poľské mužstvo zo Sanoka. Napriek prehre 2:6 nový tréner A družstva David Všetečka videl na hre aj pozitíva.

Príležitosť dostali viacerí juniori, no nedostatky sú ešte v defenzíve. Tie je potrebné do začiatku súťaže odstrániť.

Informácia ohľadom verejného korčuľovania na zimnom štadióne:

Hodiny pre verejnosť - zimný štadión

Piatok: 19.00 - 20.30 hod.
Nedeľa: 13.30 - 15.00 hod., 16.00 - 17.30 hod.

Cenník: 1,5 hod. - 1 €
Prenájom ľadovej plochy - 90 €

V sobotu 15. septembra 2018 o 17:30 hod. preverí naše sily súper zo Sanoku.

HK Bardejov usporiadal rozlúčkový zápas Davida Všetečku, aktuálneho trénera hokejového klubu z Horného Šariša. Na posledný duel v kariére nastúpil vo svojom Všeťa teame proti výberu Champion´s team. Do Bardejova zavítali zvučné hokejové mená, ktoré bardejovskí diváci poznajú z nie tak dávnych prvoligových sezón.

Rozlúčkový zápas v Bardejove priniesol všetko, čo takéto dueli prinášajú. Venovaný bol charite, vyzbierané peniaze poputovali chorému otcovi jedného z hráčov. Český obranca si Bardejov obľúbil a aj po skončení aktívnej činnosti sa bude hokeju venovať – už ako hlavný tréner družstva.

Do tretej sezóny vstupuje Hokejový klub Bardejov. Muži sa prihlásili do druhej najvyššej hokejovej súťaže, po roku príležitosť znova dostanú aj juniori. Cieľom klubu je hrať atraktívny hokej a prilákať fanúšikov na zimný štadión i koncepčne pracovať s mládežou, aby sa do budúcna nestalo, že v A tíme bude nedostatok Bardejovčanov.

V posledný augustový deň sa uskutočnila už tradičná tlačová konferencia pred štartom novej sezóny.

Už túto sobotu odohráme prvý prípravný zápas.

V sobotu 1. septembra 2018 o 17:00 hod. preverí naše sily súper z Krynice

Na mestskom zimnom štadióne skončili letné údržbárske práce. Technika je bohatšia o nové chladiace zariadenie. Hokejisti po viac ako piatich mesiacoch absolvovali kondičnú prípravu a obuli korčule.

Majstrovské súťaže odštartujú v septembri. Prezident Pavol Goriščák sa len okrajovo dotkol minulej sezóny, dôležité bude koncentrovať sa na tu nadchádzajúcu: „Prihlásili sme dve družstvá. Trénerom seniorov je Dávid Všetečka a juniorov naďalej povedie Ján Majdek. Bývalého trénera mužov Jána Vodilu sme uvoľnili do Košíc, kde bude trénovať juniorov.

Juniori Hokejového klubu MARVEL Bardejov majú za sebou premiérovú sezónu v prvej lige. V náročnom ročníku odohrali tridsaťšesť duelov, v desaťčlennej celoslovenskej lige sa s každým súperom stretli štyrikrát.

V konečnom hodnotení sa síce umiestnili na poslednom mieste, no počas vôbec prvej sezóny v juniorskej kategórii nesklamali. Hokejový klub si dal na začiatku sezóny jasný cieľ – vytvoriť v Bardejove po prvýkrát juniorské hokejové družstvo. Podarilo sa poskladať partiu chlapcov a odohrať ťažkú sezónu.

Náročná predsezónna úloha sa napokon vydarila. Cieľom bolo priviesť kvalitného trénera a Ján Majdek ním určite je. Náročné zápasy odohralo v priemere dvanásť hráčov.