Sabinovčania po štvrtkovej prehre s Kežmarkom 2:7, chceli v zápase s Bardejovom pomýšľať o prvom víťazstve v prebiehajúcom ročníku. Hokejisti HK Bardejov potrebovali naplno bodovať. Ako býva zvykom, keď veľmi chceš, tak nie a nie streliť gól. Z 18 pokusov v 1. tretine nepadol do brány Feketeho žiaden gól.
Počas 2. tretiny do hry už nezasiahol zranený Tomáš Leščišin, ktorý bude chýbať aj v náročnom zápase s Kežmarkom. V polovici stretnutia pri hre 4 na 4 šikovne vypichol, vo vlastnom obrannom pásme, súperovi puk Matúš Lúč a s Jakubom Nespalom sa dostali do prečíslenia. Lúč naznačil strelu, domáci obranca Hrušovský v páde nezachytil puk po biliardovej partičke Nespala prihráva Lúčovi, ktorý zakončuje do prázdnej brány - 0:1. O necelé tri minúty po prihrávkach Richarda Hajduka a Jozefa Rákoša strieľa z medzikružia Lúč - 0:2.
Krásnym únikom sa po prihrávke Mareka Duračinského prezentoval kapitán Bardejovčanov Peter Česelka, ktorý po vykorčuľovaní Feketeho z brány, strieľa z ľavého rohu tretí gól. V záverečnej minúte nakorčuľoval od červenej čiary do útočného pásma Richard Hajduk, ktorý šikovnou otočkou zmiatol súpera a po výmene puku s Laškodym, druhý menovaný dáva gólovú bodku. Náhradný brankár Krochta na margo čistého konta jedničky Smika poznamenal, že je to vôbec prvý výsledok na nulu v novodobej histórii mužstva HK Bardejov.
V sobotu 26. novembra privítajú na domácom ľade vedúci celok 2. ligy MHK Kežmarok (osem zápasov - 7 víťazstiev).

HK Sabinov – HK Bardejov 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)

Zostava Bardejova: Smik (Krochta) - Osuský, Brejka, Polaček, Koksharov, Palko, Mriglot - Leskovjanský, Laškody, Hajduk R., Leščišin, Duračinský, Česelka, Rákoš, Lúč, Nespala, Kašperan, Tkáč, Plaskoň

Góly: 32. a 35. Lúč, 44. Česelka, 60. Laškody

Strely: 27:47

Oslabenia: 0:0

Presilovky: 8:5

Rozhodovali: Pavela - Farkaš, Kovalčík