V 2. kole tretej najvyššej súťaže v skupine Východ si HK Bardejov upevnil pozíciu lídra spolu s Martinom a rezervou Liptovského Mikuláša. V zápase 2. ligy v Brezne, pred takmer 300 divákmi, si poradili Šarišania výbornou koncovkou.

V 1. tretine Skokan dal tri góly, no dôležitý bol otvárací zápis Česelku v jedenástej minúte. V druhej časti sa domáci tromi gólmi snažili duel zdramatizovať. No po druhej prestávke Baránok so Skokanom zvyšovali vedenie o tri góly. V bráne HK Bardejov sa predstavil v prvom zápase 20-ročný Roman Dzúr.

HK Brezno – HK Bardejov 5:7 (1:5, 3:0, 1:2)

Góly: 11. a 12. Česelka, 11. 13., 14. a 51. Skokan, 45. Baranok - 13. a 29. Srnka, 26. Laubert, 37. Tomaška, 53. Šmálik

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Dzúr – Polaček, Demjanovič, Leščišin, Skokan, Baranok – Tipul, Dolgoš, Česelka, Toma, Balko – Všetečka, Duhan, Forgáč, Duračinský, Priganc – Ondis, Cifra.

Najbližšie sa Bardejov predstaví doma v treťom kole 30.9.2017 o 17:30 hod proti Gelnici.