Hokejisti HK Bardejov zvládli aj tretí zápas po sebe a po výhre 7:3 si z Gelnice odnášajú ďalšie tri body. Bardejov pritom tri góly inkasoval až v závere zápasu.

Veľmi dobrý úvod v podaní Hornošarišanov znamenal už po 63 sekundách náskok o dva góly. V prvej minúte sa presadil Polaček a o dvadsať sekúnd presne mieril Lúč. Tento hráč sa do streleckej listiny zapísal aj v trinástej minúte a Bardejov viedol už o tri góly.

V prostrednej časti hry boli opäť lepší Bardejovčania a odmenou im bol gól v 36. minúte z hokejky Tipula. O necelé dve minúty domáceho gólmana svojim tretím gólom prekonal znova Lúč. Po dvoch dvadsaťminútovkách prehrávala domáca Gelnica už 0:5.

Ani v poslednej tretine nenechali hostia nič na náhodu a svoju prevahu korunovali šiestym a siedmym gólom, keď najprv do čierneho mieril Leščišin a po ňom aj Kafeev. V závere však domáci zabrali a troma gólmi skóre skorigovali.

Napriek tomu vyhral HK Bardejov s prehľadom 7:3 a do tabuľky si pripísal ďalšie tri body.

HC Robellion Gelnica – HK Bardejov 3:7 (0:3, 0:2, 3:2)

Góly: 58. a 60. Huszárik, 60. Dravecký - 1. Polaček, 2., 13. a 38. Lúč, 36. Tipul, 44. Leščišin, 47. Kafeev

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta - Mojdis, Všetečka, Baranok, Leščišin, Česelka - Kafeev, Pribula, Lúč, Karablev, Forgáč - Poláček, Tipul, Duhan, Priganc