Hokejisti HK Bardejov v sobotu, 2. decembra 2017, vycestovali v 13. kole do Rimavskej Soboty. Pred týmto zápasom sa Bardejov nachádzal na 5. mieste, len bod za svojim súperom.

Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom. V 3. minúte otvoril skóre Leščišin. O deväť minút neskôr pridal druhý gól Bardejova Karablev. Domáci sa nenechali vyviesť z miery a v 16. minúte znížili vďaka presnému zásahu Nociara. V 19. minúte dostali Bardejovčania trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Domáci presilovú hru využili a vyrovnali na 2:2.

V druhej tretine v 30. minúte dostal Bardejovčanov opäť do vedenia Tipul. Domáci však pred koncom druhej tretiny opäť vyrovnali. Tretiu tretinu začali úspešnejšie domáci, keď sa v 49. minúte presadil Zorvan. Dlho im však vedenie nevydržalo. O necelú minútu neskôr, hostia vyrovnali, keď sa presadil Priganc. Posledná päť minútovka patrila domácim. Podarilo sa im streliť tri góly a tak sa zápas skončil 7:4 pre Rimavskú Sobotu. Napriek tomu, že Bardejovčania mali tento duel dobre rozohraný, body si domov neodnášajú.

Bardejovčania najbližšie privítajú doma súpera z Trebišova, 9.12.2017 o 17:30 hod. V zápase budú potrebovať pomoc každého fanúšika.

HKM Rimavská Sobota - HK Bardejov 7:4 (2:2, 1:1, 4:1)

Góly: 16. a 40. Nociar, 19. Škantár, 49. a 57. Zorvan, 55. a 60. Buda - 3. Leščišin, 12. Karablev, 30. Tipul,  50. Priganc

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta - Polaček, Pribula, Tipul, Leščišin, Baranok - Kafeev,  Šiba, Priganc, Lúč, Karablev - Duhan, Demjanovič