Na predposledný zápas v sezóne nastúpili juniori HK MARVEL Bardejov. Súperom bolo družstvo HK Ružinov ´99 Bratislava. V 39. kole hostia potvrdili úlohu favorita, keď postupne strelili poltucet gólov.

V prvej dvadsaťminútovke sa presadili tri krát, v druhej sa už hral vyrovnanejší hokej, i keď po polovici stretnutia bolo 0:5, Panóc sa v 31. minúte dokázal presadiť a upraviť skóre na 1:5.

V poslednej tretine sa už len dohrávalo, Vaško strelil druhý gól Bardejova, no pol minútu pred záverečným klaksónom hostia zaznamenali šiesty gól.

Po tomto zápase ostal Bardejov na poslednom desiatom mieste, Ružinov je deviaty. Posledný zápas odohrajú Hornošarišania už zajtra, v nedeľu 25.2.2018 od 9.00 hod. budú hostiť celok HOBA Bratislava.

HK MARVEL Bardejov – HK Ružinov ´99 Bratislava 2:6 (0:3, 1:2, 1:1)

Góly Bardejova: 31. Panóc, 48. Vaško
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Ristvej – Hmeľar, Slivka, Zorvan, Cifra, Mihálik, Knap, Ondis, Panóc, Vaško, Gutek